معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4019917
تعداد نوشته ها : 10297
تعداد نظرات : 319
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تاریخ 29 مرداد 69 در دیدار با گروه زیادی از آزادگان سرافراز، طی بیاناتی آزادی پیروزمندانه رزمندگان اسلام از اسارت رژیم عراق را به آزادگان قهرمان، خانواده‌های معظم آن‌ها و ملت بزرگ ایران تبریک گفتند و ضمن گرامیداشت خاطره و یاد پیشوای فقید مسلمین جهان حضرت امام خمینی قدس سره الشریف فرمودند: این روزها حقیقتاً یکی ازشیرین‌ترین ایام و دوران پس از انقلاب برای ملت ما بود. تنها چیزی که در این ایام شادی بخش و این عید بزرگ، دل‌ها را آزرده می‌کند، جای خالی امام بزرگوار است، اما روح پرفتوح و جلیل‌القدر امام به خاطر موفقیت‌ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب شادمان و مسرور است.
ایشان به بیان استمرار حمایت و هدایت انقلاب اسلامی توسط دست قدرتمند الهی پرداختند و فرمودند: آزادگان عزیز ما ذخیره بزرگ انقلاب و اسلام هستند که خداوند آنان را به آغوش ملت قدرشناس ایران اسلامی باز گرداند. تجربه نشان داده است که بر اثر صبر و مقاومت همه چیز در جهت مصلحت ملت مسلمان و با ایمان و بردبار ایران به پیش خواهد رفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی آرزوی تمامی ملت‌های مسلمان، مصلحان و آزادمردان طول تاریخ اسلام بوده است، فرمودند: علیرغم تمام توطئه‌ها و دسایس استکبار جهانی و قدرت‌های شیطانی بر علیه اسلام، قرآن و ارزش‌های اسلامی، ملت مسلمان ایران به لطف اتکال به خداوند و ایمان و اتحاد توانست کید دشمنان را خنثی، اسلام را عزیز و ملت‌های مسلمان را بیدار کند.
امروز اسلام و نهضت اسلامی به برکت خون شهدا، زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه، استقامت‌ها و محنت‌پذیری‌های ملت سربلند ایران، برای مسلمانان جهان یک ارزش بزرگ مذهبی، ملی و سیاسی محسوب می‌شود و ما شاهد به بار نشستن مجاهدت‌ها و مبارزات مخلصانه در خط اسلام هستیم.
مقام معظم رهبری از ایران اسلامی به عنوان پایگاه اسلام ناب محمدی (ص) و انقلابی نام بردند و افزودند: خداوند با علم به قدر و منزلت و استعدادهای درخشان ملت بزرگ ایران، عظیم‌ترین مسئولیت‌ها یعنی احیای اسلام،‌ قرآن و ارزش‌های اسلامی را به‏عهده او نهاده است و علی‌رغم تمامی پیروزی‌های بزرگی که نصیب ملت مسلمان ایران شده است ما همچنان در میان راه هستیم و مجاهدان راه اسلام، مسلمانان مخلص و واقعی باید با احساس مسئولیت، تلاش و کار بیشتر در برابر قدرت‌های استکباری و نیز شیطان بزرگ آمریکا به دفاع از اسلام عزیز ادامه دهند زیرا دشمنان دین خدا در کمین هستند و از ضربه زدن به اسلام و مسلمانان انقلابی مأیوس نشده‌اند.
رهبر انقلاب اسلامی به استقامت، پایمردی و استحکام ملت ایران در برابر حوادث گوناگون طی 12 سال گذشته اشاره کردند و فرمودند: دشمنان اسلام تلاش زیادی را برای ایجاد شکاف میان صفوف به هم پیوسته مردم و نیز دور ساختن آنان از اسلام، آرزوها و آرمان‌های خود به کارگرفته‌اند اما ملت پرافتخار ایران امتحانات عظیمی را با سربلندی پشت سر گذاشت و نشان داد که در برابر حوادث مقاوم و پابرجاست.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه ملت ایران همچون گذشته با قدرت، شادابی، شهامت و قاطعیت پشت سرمسئولین دلسوز انقلاب ایستاده است، فرمودند: مردم ایران باید به مدد اسلام و اتحاد و اتفاق خود را از لحاظ نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در درجه اعلای قدرت قرار دهند تا بتوانند با اقتدار اسلامی و نیروی خود امید قدرت‌های بزرگ و متجاوز را قطع کرده و الگوی جوامع اسلامی شوند.
مقام معظم رهبری با اشاره به توسعه طلبی‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در منطقه خلیج فارس فرمودند: قدرت‌های بزرگ امروز در فکر اجرای طرح‌های توسعه طلبانه و افزایش دامنه سلطه خود در خاور میانه هستند. آنها به دفع تجاوز نمی‌اندیشند بلکه خود متجاوزند. وجود سلطه‌گران برای ملت‌های اسلامی خطرناک و زیان بار است.
ایشان در پایان سخنانشان آحاد ملت بزرگ کشورمان را به حرکت در پشت سر مسئولین و تلاش برای سازندگی یک ایران قدرتمند فرا خواندند و فرمودند: ... مسئولین اجرایی و قضایی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز مسئولان نیروهای نظامی و انتظامی همه دلسوز، مخلص، علاقمند و خدمتگزار به اسلام،انقلاب، مردم و مستضعفین هستند و برای پیشرفت کارها و انجام وظیفه تلاش می‌کنند لذا ملت ما می‌تواند با این کشور بزرگ و تاریخ پربار خود مایه افتخار و الگوی مسلمانان سراسر جهان باشد.


دسته ها : سیاست
سه شنبه 1389/5/26 10:10
X