معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3348891
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
مدونا خواننده موسیقی پاپ آمریکا نه تنها در شمار 5 نفر اول "فهرست گرانترین طلاق ها" قرار گرفت، بلکه اولین زنی اعلام شد که پس از طلاق به همسر سابقش پول می پردازد و چیزی از او نمی گیرد.

به گزارش «ریا نووستی» از مجله Forbes، مدونا به همسر سابق خود بین 76 تا 92 میلیون دلار "هدیه آرامش دهنده" می پردازد. مدونا و "گای ریچی" اواسط اکتبر پس از هفت سال و نیم زندگی مشترک اعلام کردند که درصدد طلاق هستند و یک ماه بعد دادگاه عالی لندن طلاق آنها را ثبت کرد. بررسی این پرونده بیش از یک دقیقه وقت نگرفت، چرا که آنها هیچ اعتراض مالی نسبت به یکدیگر نداشتند.

طبق برآورد کارشناسان، دارایی مدونا حدود 300 میلیون پوند استرلینگ و دارایی همسر سابق وی تنها حدود 30 میلیون پوند استرلینگ است.

در صدر فهرست گرانترین طلاق ها، "مایکل جردن" ستاره بسکتبال قرار دارد که سال گذشته همسر وی تصمیم به طلاق گرفت. انتظار می رود که او به "خوآنیتا وانا" کارمند بانک که سال 1989 با وی ازدواج کرده بود، 168 میلیون دلار بپردازد.

در جایگاه دوم "نیل دایموند" خواننده و هنرپیشه قرار دارد که به همسر سابق خود که 25 سال با هم زندگی کرده بودند، 150 میلیون دلار می پردازد.

طلاق "استیون اسپیلبرگ" کارگردان و تهیه کننده هالیوودی با همسرش که سال 1985 ازدواج کرده و 4 سال بعد جدا شده بودند، 100 میلیون دلار تمام شد. از آن زمان تا کنون دارایی اسپیلبرگ تنها حدود 3 میلیون دلار برآورد می شود.

در جایگاه چهارم طلاق مدونا قرار دارد. پنجمین طلاق گران، جدایی "هریسون فورد" بازیگر آمریکایی است که پس از 21 سال زندگی از همسرش جدا شده و 85 میلیون دلار به وی پرداخت.

دسته ها : عمومی
جمعه 1387/9/29 18:19
X