معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3349011
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
 نقل از خبرگزاری فرانسه، به دنبال بروز بحران اقتصاد جهانی و مواجه شدن کشور آمریکا با مشکلات فراوان در این زمینه، صنعت بازی‌های کامپیوتری در این کشور طی ماه نوامبر روزهای خوبی را پشت سر گذاشت و با افزایش درآمدهای خود همراه شد.
صنعت بازی‌های کامپیوتری از ابتدای سال 2008 تا کنون 16 میلیارد دلار درآمد داشته است که احتمال می‌رود این رقم تا پایان سال جاری میلادی به 22 میلیارد دلار برسد.
میزان فروش بازی‌های کامپیوتر طی ماه نوامبر نسبت به مدت مشابه از سال گذشته 10 درصد رشد کرده است که کارشناسان معتقدند، این رشد پیش از تاثیرات فراوان بحران جهانی اقتصادی بر این صنعت صورت گرفته است.
"آنیتا فرازیر" یکی از تحلیل‌گران مرکز تحقیقاتی NDP در این باره گفت: "صنعت بازی‌های کامپیوتری به سمت توسعه و افزایش درآمدهای خود پیش می‌رود. این بخشی است که کاربران تمایل خود را برای پرداخت هزینه در آن از دست نمی‌دهند".
میزان فروش بازی‌های کامپیوتری در سال 2008 نسبت به سال گذشته 31 درصد رشد خواهد داشت و بازی‌های نظیر Gears of War 2، Call of Duty: World at War بیشترین فروش را به خود اختصاص خواهند داد.
در این میان، کنسول بازی Wii نینتندو نیز توانسته است نام خود را به عنوان یکی از 10 محصول الکترونیکی پرفروش دنیا معرفی کند.

دسته ها : فن آوری
جمعه 1387/9/29 14:49
X