معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4019912
تعداد نوشته ها : 10297
تعداد نظرات : 319
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کروبی با چه کسانی مشورت می‌کند؟

مواضع اخیر مهدی کروبی اعتراض برخی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی را برانگیخته است.
براساس اخبار دریافتی، برخی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی نامه اخیر وی به هاشمی‌رفسنجانی و طرح ادعاهایی درباره زندانیان را یک حرکت رادیکالی و خارج از دایره دلسوزان نظام و انقلاب عنوان کرده و تصریح کرده‌اند که مدیریت رفتاری وی توسط برخی افراد خارج از حزب صورت می‌گیرد.
این افراد با بیان اینکه کروبی در اتخاذ مواضع کمتر به مشورت‌های درون حزبی بها می‌دهد، خاطرنشان کرده‌اند که افرادی چون (غ.ک)، (ع.ب) و (ع.م) وی را دوره کرده و در مسیری غیرقابل بازگشت قرار داده‌اند.

افشای ارتباطات پنهان با بی.بی.سی

در بررسی‌های به عمل آمده ارتباط‌گیری عناصر داخلی با شبکه بی.بی.سی محرز شده است. یک منبع آگاه با بیان این مطلب گفت: در جریان انتخابات و اغتشاشات اخیر برخی رسانه‌ها و شبکه‌های خارجی نقش عمده‌ای داشته‌اند که نقش شبکه بی.بی.سی در این زمینه ویژه و بارز بوده است.
وی با بیان اینکه برخی از متهمان اغتشاشات اخیر به وجود این ارتباط تصریح داشته‌اند، گفت که این افراد گفته‌اند این شبکه در جریان وقایع اخیر شرایط مناسب را برای ارسال تصویر از مناطق مختلف کشور در زمان کمتر از نیم ساعت فراهم کرده بود. بی.بی.سی فارسی همچنین با بررسی وبلاگ‌‌ها به صورت موضوعی و اداره کردن 70 درصد وبلاگ‌های ایرانی نقش برجسته‌ای را در القای خط تبلیغی، تخریبی دنبال می‌کرده است.
این منبع آگاه در ادامه تصریح کرد: ‌افراد مزبور به جلسات برخی گروه‌های اصلاح طلب اشاره کرده‌اند که در آنجا ضمن تنظیم برخی اخبار و بیانیه‌ها، ابتدا آن را برای سایت تشکل(م) و سایت قلم‌نیوز ارسال و با هماهنگی با بی.بی.سی فارسی در کمتر از 15 دقیقه به شکل زیرنویس در این شبکه نمایش می‌دادند. به گونه‌ای که اواخر این شبکه بخشی از بدنه مجموعه شده بود.
وی همچنین به نقل از این افراد گفت: دو تن از خبرنگاران این شبکه به نام‌های «ش» و «ا» که قبلاً در مجله چلچراغ فعالیت می‌کردنددر هنگام خروج از ایران به دیدار آقای (م.خ) رفته و ضمن خداحافظی با وی قول مساعدت‌های خبری به وی داده بودند

دسته ها : انتخابات دهم
جمعه 1388/5/23 23:59
X