وکیل المله هاى خود خوانده!

یکى از عناصر افراطى و به اصطلاح روشنفکر دوم خردادى اخیرا در اظهاراتى ساختارشکنانه مدعى شده است «امروز بزرگترین مراجع تقلید منتقد این حکومت هستند!».
محسن کدیور اعترافات متهمان کودتاى مخملى را بى ارزش دانسته و با نادیده گرفتن اغتشاش ها، اعترافات صریح متهمین و همچنین تاییدات صریح بیگانگان مبنى بر پشتیبانى از اغتشاش ها اظهار داشته که این افراد مجرم نیستند. کدیور که اظهارات او و همفکرانش طى چند ماه گذشته درباره به خطر افتادن جمهوریت نظام،   گوش فلک را کر کرده بود،   در ادامه افاضات خود گفته است: ما تشخیص مى دهیم موسوى رئیس جمهور ما باشد.


حفاظت از منافع ایران یا آمریکا؟!

شنیده شده که دختر یکى از کارمندان دفتر حافظ منافع ایران در آمریکا مدتى است به همکارى با نشریات و روزنامه هاى آمریکایى روى آورده است.
(س.ج) که پدرش در دفتر حفاظت منافع ایران در آمریکا کار مى کند به فعالیت ژورنالیستى با روزنامه واشنگتن تایمز مشغول است. جالب توجه اینکه نامبرده اخیراً و در جریان درگیرى ها و اغتشاشات تهران مقالاتى در حمایت از آشوبگران و حمله به نهاد هاى قانونى مقابله کننده با اغتشاشگران در این روزنامه منتشر کرده است.
    
درگیرى بین اسپانسرها باستاد کروبى

طى روزهاى اخیر با تند شدن مواضع مهدى کروبى که در انتخابات ریاست جمهورى با ۳۰۰ هزار راى شکست فاحشى خورد، بعضى از حامیان مالى ستاد وى نیز با یکدیگر بر سر مسائل مختلف درگیر شده اند. اسپانسرهاى ستاد کروبى معتقدند که هزینه هاى میلیاردى براى ستاد کروبى کرده اند اما در عمل شاهد هزینه شدن این مبالغ نبوده اند. این عده معتقدند پول هایى که قرار بود براى ستاد هزینه شود توسط آقایان(الف.ح) و (ص.ن) براى مصارف و مطامع شخصى هزینه شده است.اسپانسرهاى مالى شیخ مهدى کروبى خواستار برخورد و پاسخ جدى وى به سؤالاتشان شده اند. گفته مى شود دو نفر از نزدیکان کروبى نیز در معرض اتهام اسپانسرهاى مهدى کروبى قرار گرفته اند و مدعى شده اند که این دو نفر بخشى از حمایت هاى مالى را در اغتشاشات هزینه کرده اند که مورد تایید این اسپانسرها نبوده است. گفتنى است یکى از حامیان برجسته کروبى که هزینه هاى فراوانى براى وى در ایام انتخابات کرده بود در جلسه اى با حضور سایر حامیان وى گفته که اگر مى دانستیم اینقدر شیخ مهدى منفور است براى ۳۰۰ هزار راى، هزینه میلیاردى نمى کردیم!

اعترافات تواب ۳ساله!

سایت میرحسین موسوى اخیراً در ادعایى به کشف تازه اى درباره دادگاه متهمان آشوب هاى اخیر دست یافت و نوشت: شنیده شده یکى از کسانى که در دادگاه به ارتباط با افرادى در خاک عراق اعتراف کرده و به رابطه با فرقه رجوى متهم شده، اساساً در زمان ناآرامى هاى پس از انتخابات، در تهران حضور نداشته است. به ادعاى سایت موسوى، این فرد که از ساکنان خیابان چهار مردان قم است،۲۰ سال پیش در زندان تواب مى شود و گروه رجوى را نیز رها مى کند و به زندگى خود مشغول مى شود.
اما پس از ۲۰ سال، بار دیگر او را دستگیر کرده اند تا در دادگاه در کنار اصلاح طلبان بنشانند و در شرایطى که هیچ یک از چهره هاى اصلاح طلب در این دادگاه حاضر به اعتراف نشده اند، از این تواب سابق اعتراف بگیرند. فرد مورد ادعاى سایت میرحسین کسى نیست، جز ناصر عبدالحسینى متولد ۱۳۶۵ که اگر ادعاى سایت موسوى درست باشد، در ۳ سالگى به جرم عضویت در گروهک منافقین دستگیر شده و در زندان توبه کرده و حالا بعد از ۲۰ سال به دادگاه آورده شده تا اعتراف کند!

جلسات هماهنگى در منزل تئوریسین تقلب

سران جریان شکست خورده در انتخابات ریاست جمهورى اخیراً جلسات محفلى خود را تحت پوشش هیات مذهبى در منزل (ع.الف.م) برگزار مى  کنند.
بنا بر این گزارش، این محافل در منزل مصادره اى(ع.الف.م) که از وزراى اسبق کشور نیز مى باشد پنج شنبه ها با حضور چهره هاى برجسته جریان دوم خرداد نظیر (س.م.خ)، (م.خ)، (ع.م.ل)، (م.الف) و.... برگزار مى شود. گفتنى است (ع.الف.م) طبق گفته سران آشوب طلب این جریان بیشترین نقش را در ایجاد توهم تقلب در میرحسین موسوى داشته است تا جایى که بارها مورد اعتراض(ع.م.ل) یکى دیگر از وزراى کشور قرار گرفته بود.
    
ابهامات جدید در قتل ندا آقاسلطان

پس از گذشت نزدیک به دو ماه از قتل مشکوک ندا آقاسلطان در درگیرى هاى خیابانى ایام انتخابات، ابهامات جدیدى در مورد این قتل مطرح شده است.یک منبع آگاه ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: به نظر برخى نهادهاى مسؤول پیگیر این قتل، کشته شدن ندا آقا سلطان کاملاً براساس یک برنامه از پیش طراحى شده بوده است. وى با تایید نقش احتمالى خبرنگار شبکه بى بى سى با یک تیم سازماندهى شده توسط ستاد آشوب ها در این قتل گفت: در روز درگیرى هاى خیابانى تیم عملیات تروریستى ستاد مذکور در قالب موتورسوارى با ظاهر مذهبى به دنبال ندا راه افتاده و در لحظه اى که کاملاً با (الف.ح) که از لندن به تهران آمده بود هماهنگ کرده بودند اقدام به قتل ندا کردند و (الف.ح) که از قضا پزشک نیز هست بر بالین وى حاضر شد که در نهایت کار را تمام کند. از تمام این لحظات نیز توسط خبرنگار بى بى سى فیلمبردارى شد تا در نهایت ندا را به عنوان شهید جنبش سبز معرفى کنند. پس از مرگ آقاسلطان، (الف.ح) به لندن گریخت و تروریست وطنى نیز همچنان از حامیان میرحسین باقى ماند و در اغتشاشات نقش فعالى را ایفا کرد. کاسپین ماکان نامزد ندا آقاسلطان دو سال پیش نمایشگاهى از آثار نقاشىاش را در فرهنگستان هنر که میرحسین موسوى مدیریت آن را برعهده داشت، برگزار کرده بود.
دسته ها : انتخابات دهم
پنج شنبه 1388/5/22 23:59
X