کمیته تاراج چیست؟

همزمان با رسیدگى به جرائم(ع.ت) در دادگاه متهمین کودتاى مخملى، بنابراین گزارش (ع.ت) که از نمایندگان اصلاح طلب مجلس ششم بوده است به همراه چند تن از دوستان خود که همگى از دانشجویانى بودند که هرگز درسشان تمام نمى شد کمیته اى را به نام تاراج راه اندازى کردند. یکى از اعضاى این کمیته فردى به نام «الف» است که افغانى الاصل مى باشد. این کمیته با فعالیت در کمیته هاى تحقیق و تفحص مجلس ششم اقدام به اخاذى از ادارات و نهادهاى گوناگون مى کرده است. کمیته تاراج به سرکردگى(ع.ت) در قضیه تحقیق و تفحص از چاى در مجلس ششم اقدامات فراوانى در راستاى رانت خوارى و اخاذى از نهادهاى مسؤول در این زمینه کردند. این کمیته با آغاز رقابت هاى انتخابات ریاست جمهورى دوره دهم مجدداً فعال شده و با حضور در حوزه رسانه اى ستادهاى جریان اصلاح طلب، اقدامات تخریبى و ضدامنیتى خود را ادامه دادند. گفتنى است این کمیته در ایام مجلس ششم با سرقت کیف مدارک و لپ تاپ برخى از نمایندگان مجلس و برخى مسؤولان و یا طرح ریزى سرقت از منازل این افراد، زمینه را براى اخاذى مالى و فشار بر افراد مختلف آماده مى کرده است.


 حال حجاریان کاملاً مساعد است

طى روزهاى اخیر برخى از اعضاى خانواده سعید حجاریان که در بازداشت به سر مى برد در مصاحبه  با رسانه هاى مختلف سعى در القاى این موضوع دارند که حجاریان تحت فشار قرار دارد و بیمار است. در همین راستا یک منبع آگاه اظهار داشت: کلیه مطالب خانواده حجاریان کذب محض است. ایشان هم اکنون اضافه وزن هم پیدا کرده و به همین علت خانه استخردارى براى سکونت وى در نظر گرفته شده که با آب درمانى بتواند اضافه وزن خود را که برایش خطرناک است، برطرف کند. وى افزود: متاسفانه خانواده  ایشان و برخى رسانه هاى معاند سعى در وارونه جلوه دادن حقایق دارند. این منبع آگاه گفت: مشخص نیست خانواده ایشان که به راحتى با وى دیدار مى کنند و وضعیت مناسب حجاریان را مى بینند با چه قصد و نیتى این اخبار کذب را منتشر مى کنند.
    
تلاش عامل اصلى سوروس براى فرار از ایران

شنیده شده که نادر صدیقى که از او به عنوان دیده بان اصلى بنیاد سوروس در ایران یاد مى شود پس از افشاگرى هاى اخیر و انتشار عکس وى در برخى رسانه ها، با پاسپورت جعلى درصدد خروج از کشور برآمده است. نادر صدیقى در اصل حلقه گمشده بین متهمین کودتاى مخملى و بنیاد سوروس مى باشد.
    
روزى ۲۰۰ دلار براى ارسال خبر

شنیده شده یکى از چهره هاى خبرى که در ایام اغتشاشات پس از انتخابات توسط نهادهاى مسؤول دستگیر شده روزانه ۲۰۰ دلار از یک نشریه انگلیسى براى ارسال اخبار تهران دریافت مى کرده است. همچنین این فرد بابت ارسال فیلم دو دقیقه اى از حمله به پایگاه بسیج خیابان جناح به یکى از شبکه هاى تلویزیونى انگلیس دو هزار و صد پوند دریافت کرده است. وى این فیلم را از طریق خبرنگار این شبکه که در هتل لاله مستقر بوده با اینترنت پرسرعت ارسال کرده است.

دسته ها : انتخابات دهم
پنج شنبه 1388/5/22 2:1
X