حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی: با مسجد ضرار و تقلید از امام بزرگواری که از عمق دل و جان غرق قرآن بود نمی توان این مردم آگاه را فریب داد چرا که دل این ملت، به نور ایمان روشن است. و اما فلسفه ساخت مسجد<<ضرار>> چه بود؟

((ابوعامر)) فردی که کینه اسلام بر دل داشت به منافقان مدینه دستور داد که, در دهکده قبا مسجدی در برابر مسجد مسلمانان بسازید و در مواقع نماز در آنجا گردآئید. به بهانه ادای فریضه, پیرامون موضوعات مربوط به اسلام و مسلمانان و نحوه اجراء نقشه‌های حزبی به بحث و گفتگو بپردازید.

هنگامی‌که پیامبر عازم تبوک بود، نمایندگان حزب نفاق خدمت پیامبر رسیدند و به بهانه اینکه پیران و بیماران در شبهای تار و بارانی, نمی‌توانند مسافت میان خانه ها و مسجد ((قبا)) را طی کنند؛ از اوخواستند که اجازه دهد آنان در محله خود مسجدی بسازند. پیامبر در مورد آنان نفیاً و اثباتاُ پاسخی نگفت, و تصمیم نهائی را به پس از مراجعت از سفر موکول نمود.

حزب نفاق در غیاب پیامبر, نقطه‌ای را در نظر گرفتند و با شتاب هر چه تمامتر, ساختمان محفل را به نام مسجد به پایان رسانیدند. روزی که پیامبر به مدینه بازگشت, ازحضرتش خواستند که این پرستشگاه را با خواندن چند رکعت نماز بگشاید. در این لحظه, فرشته وحی نازل گردید, و پیامبر را از جریان آگاه ساخت, و آنجا را مسجد ((ضرار)) خواند. پیامبر دستور داد که مسجد را با خاک یکسان کنند, و تیرهای آنجا را بسوزانند. و برای مدتی مرکز زباله باشد.))

با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و فلسفه ساخت مسجد ضرار مصداقهای آن در انتخابات اخیر کدام اتفاقات هستند؟

ما به بخشهایی از آن اشاره می کنیم که امیدواریم مقبول افتد.

1 ـ استفاده از پارچه سبز و نام ائمه معصومین (ع) در مقابل انقلاب
2 ـ شعارهایی از جمله<<یا حسین تا میر حسین >> و سوء استفاده از نام مبارک ابا عبدالله
3ـ مرتبط دانستن خود با امام عزیز و سعی در همراه کردن برخی منتسبین به آنحضرت
4-تظاهرات غیر قانونی بعد از انتخابات و تشبیه آن به اوایل 1357 و پخش تصاویری از میدان آزادی مملو از جمعیت
5ـ برنامه ریزی برای سردادن شعارهای الله اکبر در منازل مردم به قصد نابودی انقلاب اسلامی
6 ـ برپایی نماز جمعه توسط آقای هاشمی رفسنجانی با آن همه تبلیغات و مقایسه آن با اولین نماز جمعه انقلاب
7 ـ پخش اعلامیه های با سر آغاز <<انالله و انا الیه راجعون >> و تشبیه دادن آن به بیانیه معروف حضرت امام (ره)در قبل از انقلاب
9 ـ علم کردن اشخاصی به عنوان ستون انقلاب در مقابل رهبری و اراده ملت
و...
ای کاش برخی از این طرفدارهای موسوی که هنوز در شناخت حقیقت مردد هستند به خود آیند و بیش از این دین وعزت و آبروی خود را هزینه عده ای دنیا دوست و قدرت طلب نکنند انشالله.

نویسنده:علی اقبالی

منبع: بصیرت

دسته ها : انتخابات دهم
چهارشنبه 1388/5/21 2:1
X