معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4019905
تعداد نوشته ها : 10297
تعداد نظرات : 319
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
دستگیری عامل میدانی تجمع غیرقانونی

عصر دوشنبه در جریان تجمع غیرقانونی روز دوشنبه یکی از عوامل میدانی در این زمینه دستگیر شده است. بنا بر گزارش دریافتی (ن.ا) که هدایت تیم 50 نفری از بانوان را بر عهده داشت در تقاطع ولیعصر- مطهری دستگیر شده است. وی ضمن تأکید بر سازماندهی این تجمع غیرقانونی تصریح کرده است که 800 هزار تومان از (م.ه) از فرزندان یکی از چهره‌های سیاسی مستقیماً پول دریافت کرده است.

شکایت عوامل اجرایی صندوق‌های رأی از موسوی

گفته می‌شود تعداد زیادی از مسؤولان اجرایی صندوق‌های رأی در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قصد دارند از میرحسین موسوی شکایت کنند. بنابر اخبار دریافتی، این افراد با اشاره به اتهامات میرحسین موسوی مبنی بر انجام تقلب در انتخابات طی تنظیم شکواییه اولیه خود تصریح کرده‌اند، اتهام موسوی در این زمینه اهانت به تلاشگرانی است که آرای مردم را همچون ناموس خویش پاسداری کرده‌اند و بی‌اخلاقی میرحسین موسوی و تأکید وی بر این مسأله چاره‌ای جز شکایت از وی باقی نگذاشته است. گفته می‌شود در این شکواییه تصریح شده است این نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری چرا تاکنون مدرکی دال بر تقلب در انتخابات ارائه نداده و چگونه است که آبروی چندین هزار نفر از مردم را که مسؤولیت صندوق را بر عهده داشته‌اند به پای توهمات خود ریخته است. شنیده شده است این شکواییه قرار است با امضای مسؤولان صندوق‌ها تسلیم دستگاه قضایی شود.

تل‌آویو، ‌ ایستگاه آخر منافقین

 یک مقام عراقی روز دوشنبه ضمن تأیید خبر بازداشت 36 نفر از اعضا و هواداران منافقین توسط پلیس عراق، ‌ اعلام کرد که این افراد به وطن خود بازگردانده نخواهند شد. منافقین ساکن عراق بخشی از ابواب جمعی ارتش صدام بوده و در جریان جنگ تحمیلی علاوه بر جاسوسی به نفع رژیم بعثی عراق، ‌ در برخی از عملیات‌های نظامی ارتش عراق علیه ایران اسلامی نیز، ‌ همراه با سربازان عراقی شرکت فعال داشته‌اند. هم اکنون تعدادی از منافقین در ایستگاه‌های مخابراتی رژیم صهیونیستی مأموریت شنود و جاسوسی را برعهده دارند و گفته می‌شود سازمان اطلاعاتی اسراییل(موساد) قرار است تعداد بیشتری از آنان را به کار بگیرد.


دسته ها : انتخابات دهم
شنبه 1388/5/17 8:35
X