معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2400301
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
پس ازماجرای برملا شدن فعالیت های گسترده اقتصادی فرقه ضاله بهائیت درتهران وچند استان دیگر موضوع فعالیت های فرهنگی این "برادر ناتنی اسرائیل" در پایتخت نگرانیهایی را برام شهروندان فراهم آورده است .

اعضای این فرقه با الگو برداری از اشغال فلسطین درصدد خرید املاک ومستغلات درپایتخت ونقاط مختلف کشور هستند تا بااستفاده از نفوذ مالی بتوانند اهداف خود را پیگیری نمایند.

موضوع خرید داروخانه ها ازجمله مواردی است که بخشی ازاین طرح درتهران به سرانجام رسیده است .

برخی اخبار منتشرشده بیانگر این مطلب است که تعدادی ازداروخانه های شمال تهران هم اکنون بنام برخی پیروان این  فرقه ضاله بهائیت که ازآن بعنوان برادر ناتنی صهیونیست ها درمیان مسلمانان شهرت یافته ,شده وبدون کمترین مانعی درحال انجام فعالیت میباشند.

پس ازاین ماجرا موضوع انتشاروتوزیع سی دی های تبلیغاتی این فرقه درتهران منتشرشده است که براساس آن گسترش بهائیت به روش صهیونیستی بااستفاده ازابزار فرهنگی مورد توجه قرارگرفته است.

همچنین یکی ازمهمترین گامهای بعدی بهائیت نفوذ درحوزه مدارس است که تلاشهایی نیزدراین خصوص درحال شکل گیری میباشد.

براین اساس برخی افراد باچهره های جذاب موظف هستند به دانش آموزان دوره راهنمایی ودبیرستان نزدیک شده واز وضعیت مالی خانواده آنها مطلع گردند.

چهره فرهنگی خانواده این دانش آموزان نیز یکی ازاهداف این افراد به شمارمیرود.

آنها میبایست براساس ضعف های مالی یا فرهنگی خانواده ها به این دانش آموزان نزدیک وبا پرکردن مقطعی بخشهای ازنیازهای آنان اقدام به جذب جوانان نمایند.

همچینین  ترویج نمادهای بهائیت بدون کمترین ایجاد حساسیت ازماموریتهای افراد شاغل دربخش مهندسی ومعماری است که گاهادر بخشهای دولتی نیز درصدد نفوذ هستند.

یکی ازاعضای سابق این فرقه به تکنیک مشهور "بازسازی سازی فکری " درفعالیتهای اجتماعی این فرقه اشاره داشته ومیگوید :  در تکنیک بازسازی فکری ابتدا نقطه نفرت ایجاد می کنند سپس خود را به عنوان جایگزین به فرد تحمیل می نمایند و برای عضوگیری متوسل به دروغ و فریب می شوند چرا که اگر واقعیات بیان شود تبلیغ و صیانت به مخاطره می افتد.
وی ادامه میدهد: در فرقه بهائیت وابستگان براساس آنچه که به آنها القاء شده است رفتار می کنند مثل ابراز خوشحالی در عین بدبختی. در فرقه بهائیت هر کس ترغیب می شود تا مراقب اعضای خانواده باشد و گزارش هر آنچه را می بیند به مافوق خود اطلاع دهد. در فرقه بهائیت اطلاعات علمی افراد را کنترل می کنند، تفکرات غیرفرقه ای را با برچسب های مختلف مثل مستهجنات روحی یا ادبیات کفرآمیز کنار می زنند.
در بهائیت مشغله های زیادی از طریق پروگرام های تشکیلاتی ملاقات های مکرر برای خسته کردن و تلف کردن وقت افراد ایجاد می کنند.

دسته ها : سیاست
جمعه 1387/9/8 21:52
X