معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3161632
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
 علیرضا زاکانی در مراسم آغاز به کار دفتر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در قزوین بیان داشت: در کشور در میان صف‌بندی‌های موجود یک صف‌بندی به دنبال نفی احمدی نژاد است که سمت و سوی آن را هاشمی رفسنجانی سامان می‌دهد و اساس این حرکت نیز "نه احمدی نژاد " است.
وی ادامه داد: امروز مخالفان احمدی‌نژاد یک سیاه‌نمایی جدی را در دستور کار خود قرار داده‌اند و حتی به دنبال دادن وعده‌هایی نیز هستند تا بتوانند از این طریق آرایی کسب کنند.
زاکانی اضافه کرد: امروز رأی و نظر جریان اصولگرایی احمدی نژاد است چراکه با این انتخاب گفتمان اصولگرایی ماندگار می‌شود، البته این به آن معنا نیست که مطالباتی نداریم بلکه ما از دولت مطالبه داریم، ولی مطالبه ما چون دیگران در شأن وزارتخانه و غیره نیست.
وی افزود: مطالبه ما کار و خدمت بیشتر برای افزایش رضایتمندی مردم از انقلاب است و در این راه هر فردی که شایسته خدمت باشد، باید در صحنه خدمتگذاری حضور یابد تا فرصت خدمت‌رسانی فراهم شود.
نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد: یکی از مسائلی که ما باید در صحنه انتخابات فراموش نکنیم، مصالح انقلاب است، نباید افراد و گروه‌ها در این فضا به دنبال کاوش اشکال‌ها و ایرادها باشند و اینگونه نباشد که مانند برخی برای رسیدن به هدف خود از صد نقطه مثبت یک نفر تنها اشکال او برجسته شود.
وی توضیح داد: شاخص و معیار اصلی ما ولی فقیه است چراکه امروز کشورهای دیگری نیز هستند که ادعا می‌کنند نظام آنها جمهوری اسلامی است، ولی این جمهوری اسلامی ایران است که با محوریت ولی فقیه توانسته به حرکت انقلابی خود ادامه دهد.
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مهم دولت جسارت پذیرش مسئولیت‌های بزرگ است و از این‌رو تا سال 90، 150 هزار میلیارد ریال سرمایه به مردم بازمی‌گردد و این تسری عدالت در جامعه است.
وی اظهار داشت: دولت نهم کاری کرد که کار دولت‌های بعدی سخت‌تر شده است، مگر پیش از این رئیس جمهور و وزیر را مردم به راحتی می‌دیدند، ولی این نشدنی‌ها در دولت نهم تحقق یافت.
عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان عنوان داشت: در حوزه سیاست خارجی نیز دولت نهم سیاست کشور را از انفعال به سیاست طلبکارانه فعال تبدیل کرد.

دسته ها : انتخابات دهم
پنج شنبه 1388/2/31 20:25
X