معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3206593
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

رئیس شورای نظارت بر صدا وسیما خبر روزنامه اعتمادملی مبنی بر تذکر این شورا به رئیس سازمان صداوسیما را تکذیب کرد.

حسین مظفر در گفت‌وگو با رجانیوز تأکید کرد: نامه جدیدی به آقای ضرغامی داده نشده و تنها حدود یک ماه پیش مصوبه شماره 301 مورخ 18/1/88 این شورا شامل 11 سیاست انتخاباتی به رئیس سازمان اعلام شده بود.

وی ادامه داد: این سیاست‌ها بر مبنای رهنمودهای رهبر انقلاب تدوین شده که در آن بر حفظ استقلال رسانه ملی، حفظ فضای بی‌طرفی و پرهیز از تبلیغ یا تخریب کاندیداها تأکید شده است.

رئیس شورای نظارت بر صداوسیما شبهه برخی مخالفان دولت درخصوص منع صداوسیما از انعکاس فعالیت‌های دولت طی 3 هفته آینده را رد کرد و گفت: صداوسیما هیچ منعی در این زمینه ندارد، در گذشته نیز همین روال بوده است که فعالیت‌های دولت مستقر در رسانه ملی پوشش داده می‌شد و و هیچ چیز جدیدی اتفاق نیفتاده است.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره برنامه "جریان" شبکه یک سیما نیز که تاکنون به صورت ویژه اقدام به دعوت از مخالفان دولت کرده و مجری این برنامه نیز به دلیل گرایش مشخص به میرحسین موسوی، سمت‌وسوی ضد دولتی به برنامه می‌دهد، گفت: در این زمینه تاکنون شکایتی از سوی نماینده دولت یا سایر دستگاه‌ها به شورا نرسیده است اما در صورتی که شکایتی واصل شود، حتماً بررسی می‌کنیم.


دسته ها : انتخابات دهم
پنج شنبه 1388/2/31 18:22
X