معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3210237
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
مهدی کروبی کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته با حضور در جمع پرشور مردم اردبیل، در سالن ورزشی شهید آسمانی به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در ابتدای سخنان خود استان اردبیل را قهرمان پرور خواند و با اشاره به علما و بزرگان این سرزمین گفت: اردبیل هیچ گاه از اندیشمندان و فرهیختگان خالی نبوده است. کروبی در ادامه تاکید کرد: با آنکه استان اردبیل از بسترهای رشد فراوان و پتانسیل های بالقوه فراوانی برخوردار است، اما متاسفانه رنگ محرومیت همچنان بر رخ استان نمایان است که امیدواریم دولت آینده بتواند برای حل مشکلات این استان گام های بلندی بردارد. وی در ادامه گفت: اگر با رای ما مردم و به یاری خدا در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوم، تحولی در استان ایجاد خواهم کرد.
 دبیرکل حزب اعتمادملی، رعایت اخلاق انتخاباتی را یکی از مهمترین نکات مورد توجه در زمان برگزاری تبلیغات انتخابات دانست و گفت: دوران انتخابات تمام می شود، اما آثار سوء بداخلاقی ها و تخریب ها، تمام نمی شود. بنابراین از همه مردم و در ابتدا از هواداران خود می خواهم که برای دنیای ما آخرت خود را نسوزانند و اگر می خواهند از کاندیدایی حمایت کنند، تنها از نقاط قوت کاندیدای مطلوب خود بپردازند و دیگران را تخریب نکنند.
شیخ اصلاحات در ادامه با بیان اینکه امروزه هم نظارت و هم اجرا در دست یک گروه خاص است، اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم که انتخابات سالم برگزار شود و بدانیم که نتیجه نهایی انتخابات را مردم باید رقم بزنند. کروبی گفت: اگر خواستار تغییر وضعیت کنونی هستید، باید انتخابات را بسیار جدی بدانیم. وی در ادامه با بیان اینکه روسای جمهور سابق کشورمان در پایان دور اول ریاست جمهوری خود در آستانه انتخابات دور دوم خود هرگز با رقیبی جدی مواجه نبوده اند، گفت: این دوره به خاطر حضور رقبایی جدی، از ویژگی استثنایی برخوردار است و اگر امروز شیرینی قدرت زیر دندان عده ای مزه کرده است، اما رقیبان جدی در صحنه انتخابات حضور دارند.
وی با بیان اینکه در رقابت های انتخاباتی به صورت جدی حاضر شده است، گفت: زمانی که متوجه عملکرد ناصواب صداوسیما شدم، نامه ای خطاب به آقای ضرغامی نوشتم و در آن نه تنها به دفاع از خود، بلکه به دفاع از دیگر کاندیداهای محروم از رسانه ملی پرداختم. مهدی کروبی تاکید کرد: اگر طالب تغییر هستید، باید جدی تر در روز انتخابات حضور یابید تا فاصله آنها که خواستار تغییرند و آنها که حافظ وضع موجودند، زیاد شود. امروزه عده ای می خواهند اینگونه القا کنند که رای دادن سودبخش نیست، تا از این طریق و با آرای کم بتوانند همچنان در راس امور باشند، اما اگر مردم بخواهند هیچ اراده ای در مقابل مردم نمی تواند بایستد و اگر ایستاد، پودر می شود.
کروبی تاکید کرد: برای تغییر گلایه و دعا کردن فایده ای ندارد. بلکه تنها باید صاحبان اصلی انقلاب حضوری گسترده داشته باشند تا تغییری حاصل شود. گرچه هرچه مردم بیشتر در انتخابات شرکت کنند، عده ای نیز بیشتر نگران خواهند شد. مهدی کروبی در پایان با بیان اینکه هر وعده ای که داده ام، عملی کرده ام، گفت: اگر با رای شما مردم پیروز شوم، همه اصول معطل مانده قانون اساسی را از جمله اصل 15 و 19 را اجرا خواهم کرد.

دسته ها : انتخابات دهم
پنج شنبه 1388/2/31 15:35
X