همزمان با اوج گيري روزافزون جنگ رسانه اي مسيحيان صهيونيستي براي ترويج ايده شيطاني "سال 2012 سال آخر الزمان " جاي بسي تاسف دارد كه گروهي آگاهانه يا ناآگاهانه به جنگ رسانه اي صهيونيست ها دامن زده و عملا با توليد مستندي نامعتبر، جنگ آرماگدوني محافل شيطاني صهيوني و ماسوني را اعتبار مي بخشند.
همزماني ساخت اين مستند با دروغ پراكني بنگاه هاي خبري شيطاني و همچنين توليد ده ها فيلم سينمايي توسط كمپاني هاي هاليوودي يهودي براي اثبات اين مدعا كه سال 2012 يا به حادثه طبيعي و يا در اثر يك جنگ فراگير روز موعود فرا رسيده و دنيا به پايان مي رسد كاملا در جهت اهداف و نيات شيطاني صهيونيست ها به شمار مي رود.
كاملا روشن است كه اين اعتقاد، نظريه و پيش گويي كه ريشه در اعتقادات خرافي اقوام ماياها و آزتك هاي سده هاي ميانه در قاره آمريكا دارد كاملا در جهت سلطه محافل يهودي و آمريكايي بر جهان و تسخير فرهنگ هاي غيرآمريكايي و غيريهودي به ويژه فرهنگ جهانشمول اسلامي طراحي شده است و حتي اگر چنين انديشه ها و اعتقاداتي به واقع متعلق به يك قوم و فرهنگ خاص باشند مورد سوءاستفاده وسيع و ناعادلانه قرار گرفته اند.
در چنين شرايطي و در حالي كه مي بايست از هرگونه حركت غفلت آميز و غيرمنطقي در جهت تحقق بخشيدن به اهداف آنها جلوگيري كرده و در مقابل اين هجمه ناعادلانه و شيطاني و اكنش هاي بسيار منطقي و حكمت آميز داشت، توليد چنين مستند شتابزده و غيراصولي و همچنين ترجمه آن به زبان هاي ديگر و توزيع رايگان آن در تيراژ بسيار بالا بدون اينكه حتي از يك عالم و يا مركز ديني مشورتي صورت گيرد، جاي هيچ گونه توجيه و بهانه تراشي ندارد.
همراهي با مبلغان انديشه هاي صهيوني، ماسوني و آرماگدوني كه سالانه ميلياردها دلار صرف ترويج انديشه هاي آخرالزماني خود كرده و از پروژه هاي جنگ تمدن ها و جنگ ستارگان گرفته تا نظريه هاي پايان تاريخ را براي اعتباربخشي به عقايد شيطاني خود ساخته و پرداخته كرده و با كمك كمپاني هاي سرمايه داري صهيونيستي ميلياردها دلار صرف پروژه هاي سينمايي و رسانه اي خود مي كنند، جرمي نابخشودني است.
ساخت فيلم هاي سينمايي با مضمون آخرالزماني و انديشه هاي آرماگدوني مانند 2012، جنگ ستارگان، موميايي،سلسله فيلم هاي هري پاتر، ماتريكس، ترميناتور، سياره ميمون ها، جن گير، كنستانتين، وكيل مدافع شيطان، طالع نحس، دشمنان ملت، جنگ دنياها، مرد عنكبوتي و صدها فيلم ديگر كه آخرين نمونه از اين نوع پروژه ها فيلم "جنگ لس آنجلس " توليد اوايل سال 2011 ميلادي مي باشد نشان از برنامه ريزي گسترده و تلاش هاي بسيار زياد صاحبان اين انديشه هاي ماسوني و صهيوني براي جهانشمولي ايده هاي سلطه آميز و شيطاني خود و آمادگي اذهان عمومي مردم دنيا در برابر يك حادثه به ظاهر طبيعي و يا يك پروژه مصنوعي كه در نظر توده مردم به صورت اتفاقات آخرالزماني جلوه كند حكايت دارد.
از اين رو اين اقدام نابخردانه ضمن اينكه در تحريف حقايق ديني موثر بوده است اتفاقا مورد سوءاستفاده هاي وسيع دشمنان واقع شده و آنان به بهانه برخي از مشابه سازي هايي كه در اين مجموعه صورت گرفته و همچنين برخي از اقدامات و عملكردهايي كه در آخرالزمان انجام خواهد گرفت و بعضا به صورت تحريف شده و غيرمعتبر جلوه مي كنند، تلاش كرده اند كه از ايران به عنوان كشوري جنگجو، سلطه طلب و ضديهود و مسيحيت ياد كنند كه درصدد است قوم يهود را به صورت كامل نابودسازد و سلطه خود را بر تمام دنيا استيلا بخشد.
در تنها يك نمونه از اين واكنش ها، يكي از مسئولان ارشد رژيم صهيونيستي در اظهارنظري ايران را كشور خصم آميزي معرفي كرد كه درصدد نابودي و پاكسازي نژادي نسل يهود مي باشد. صهيونيست ها به همين بهانه چهره مظلومانه اي از خود در رسانه هاي بين المللي به نمايش گذاشته اند. البته ناگفته نماند كه تلاش هاي صاحبان انديشه هاي ماسوني و صهيوني تنها در تبليغات وسيع خبري و رسانه اي براي معرفي 2012 به عنوان آخرالزمان و روز موعود نمي باشد بلكه در برهه هاي مختلف گذشته نيز شاهد اين تلاش ها بوده ايم و انديشه هاي شيطاني و تئوري هاي غيرانساني آنها منجر به جنگ ها، اشغالگري ها و تهاجمات نظامي ديگري نيز شده است.
در ابتداي دهه 90 سال 2000 ميلادي به عنوان روز موعود معرفي و به همين بهانه جنگ عظيم رسانه اي راه انداختند و در سال 2001 با طراحي مذبوحانه وقايع 11سپتامبر به دنياي مسلمانان حمله كرده و ميليونها نفر از آنان را به شهادت رساندند.
بعد از حمله به عراق، سال 2007 را به عنوان سال جنگ آرماگدون معرفي كرده و خاطر نشان كردند كه در اين سال نبرد بين يهوديان و مسلمانان در فلسطين و منطقه صهيون آغاز شده و بيش از چند سال به طول خواهد انجاميد و به همين بهانه فلسطين و لبنان را مورد حمله و تاخت و تاز قرار داده و بسياري از مسلمانان را به شهادت رساندند.
اكنون نيز بر طبل سال 2012 كوبيده و ناقوس مرگ و شيپور جنگ را براي دور جديدي از تهاجمات و حملات وحشيانه و غيرانساني و ناعادلانه خود آماده مي كنند.
در چنين شرايطي روا نيست هيچ قدمي در جهت اهداف شيطاني آنها برداشته و مطلقا هرگونه غفلت و يا عمل آگاهانه و يا ناآگاهانه كه در جهت منافع شياطين صهيوني و ماسوني مي باشد نبايد مرتكب شد. در تمامي فيلم ها و نمايش هايي كه كمپاني هاي سرمايه داري يهودي از ساليان پيش تا به امروز و براي آينده ساخته و خواهند ساخت هميشه ارتش آمريكا و آمريكائيان به عنوان ناجي مردم دنيا نشان داده شد و در همه اين فيلم ها صحبت از دشمني غيرطبيعي، فراطبيعي و يا متعلق به فرهنگ غيرآمريكايي به خصوص فرهنگ اسلامي وجود دارد و اين ارتش آمريكا و به صورت كلي آمريكائيان مي باشند كه در مواقع حمله دشمن ناشناخته وارد عمل شده و با تكنولوژي و نيروهاي نظامي خود اين دشمن را شكست داده و در پايان دنياي جديدي را بنا مي نهند.
بنابراين و با توجه به اين موقعيت خطير و حساس و جهت جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي، از اشخاص محترمي كه اين مجموعه را توليد كرده انتظار مي رود كه هرچه زودتر اشتباه و غفلت خود را جبران نموده و با توليد مجموعه اي ديگر و يا از طريق آگاه سازي فعال رسانه اي مجموعه اين مستند، شبيه سازي ها و اقداماتي را كه در اين مستند ارائه نموده اند را پس گرفته و زمينه جلب رضايت مساعد علماي اسلام را فراهم نمايند.

نويسنده : امير رفيعي


دسته ها : فرهنگی
يکشنبه 1390/2/18 17:39
X